MasážeSpirální stabilizace je unikátní metoda rehabilitace páteře a celého těla. Je určená v podstatě pro každého, kdo má bolesti páteře, výhřez meziobratlového disku, skoliózu a další onemocnění. Je velmi vhodná k léčbě u mládeže do 18-19 let nebo stabilizaci negativních příznaků onemocnění v pozdějším věku. 

Se svými klienty s úspěchem kombinujeme individuální cvičení, masáže a tzv. manuální techniky, tj. uvolnění svalů podél páteře, protažení páteře v unikátním závěsu těla a uvolnění svalů v dalších částech těla. 

V krátkém časovém období dochází k uvolnění svalstva a ústupu bolestí. Manuální techniky uvolnění napětí svalstva jsou účinné jak při bolestech hrudní tak bederní části páteře.
Jmenuji se Peter Mančík. Masážím se věnuji několik let, dá se říct, že tato práce je současně mým velikým koníčkem.

Jsem certifikovaným masérem v oblasti sportovních a relaxačních masáží, mám za sebou řadu kurzů a ke spokojenosti svých klientů realizuji rovněž řadu dalších typů masáží - lávové kameny, reflexní masáže, práce se spoušťovými body (odstraňování bolesti), manuální lymfatické masáže.

Jsem rovněž certifikovaným terapeutem metody Spirální stabilizace páteře www.spiralstabilization.com

Novinkou v portfoliu služeb je nabídka masáží pro těhotné maminky. Více o této službě najdete zde.

V rámci své praxe pracuji s klienty všech věkových kategorií. Předpokladem úspěšné terapie a pozitivních výsledků je spojení masáží, manuálního uvolnění páteře a cvičení klienta každý den doma.

Velmi často kombinuji několik metod masáží a uvolnění těla. Kromě klasických sportovních a relaxačním masážních technik používám také metodu intenzivní hloubkové tlakové masáže tzv. Rolfing, válcování a masáž svalů pomocí dřevěných válečků tzv. Maderoterapie, čínskou léčebnou masáž Guasha (masáž tzv poškrabáváním dřevěnými, žulovými nebo ocelovými destičkami/hřebeny), baňkování a masáže vakuovými baňkami. Masáže často kombinuji s uvolněním svalů pomocí vibračních masážních pistolí. 
Výsledkem je intenzivní a dlouhodobé uvolnění svalů celého těla, řešení nejrůznějších obtíží, kterými moji klienti trpí někdy i dlouhá léta.